reprezentacine

Kaip sukurti reprezentacinį tinklapį su VIPhost svetainių kūrimo įrankiu

reprezentacineViena tikrai aišku: jei norite, kad Jumis, kaip siūlančio vizualiai vertinamas paslaugas, susidomėtų – turite parodyti savo darbus. Ir nesvarbu kokios srities specialistas esate: grafikos dizaineris, artistas, interjero dizaineris ar architektas – privalote turėti savo reprezentacinį (portfolio) tinklapį. Tai bus puiki vieta visiems interesantams susipažinti su Jūsų darbais, galimybėmis ir patirtimi.

Jūsų skaitmeninis prisistatymas tinklapio pavidale taip pat gali pasitarnauti Jūsų kaip specialisto autoriteto įrodymui ir didinimui. Norite parodyti žmonėms, kad suprantate apie ką kalbate, kai reiškiate profesinę nuomonę internete? Prie pareikštos nuomonės įterpkite nuorodą į savo tinklapį ir bum! – tiesioginė Jūsų reklama kaip profesionalaus specialisto su nuoroda į šaltinį.

Sukurkite reprezentacinį tinklapį su VIPhost tinklapių kūrimo įrankiu

 1. Išbandykite ir Užsakykite.
 2. Įkelkite „Mirtiną“ antraštės paveikslėlį.
 3. Įkelkite savo nuotraukas.
 4. Įtraukite aprašą apie Save ir Paslaugas.
 5. Įtraukite Kainoraštį (jei pageidaujate).
 6. Užpildykite Kontaktus.
 7. Atlikite paskutinius „dailinimus“.

 

 1. Išbandykite ir Užsakykite

Pasiruošę? Nueikite į https://www.viphost.lt/page/svetainiu-kurimas ir pasirinkite mygtuką „Išbandyti Nemokamai“. Susipažinkite su tinklapių kūrimo įrankiu ir įsitikinkite, kad sukurti tinklapį yra paprasta.

Jei pasiektas rezultatas Jus tenkina, tuomet galite užsakyti paslaugą ir sukurti tikrą veikiančią svetainę! Užsakant tinklapį rekomenduojame pradėti nuo Plano S, kadangi bet kada galėsite jį padidinti. Užsakymo metu nurodykite turimą internetinį adresą, arba užsakykite jei neturite. Užsakius paslaugą – galite iškart pradėti kurti veikiantį tinklapį.

 1. Įkelkite „Mirtiną“ antraštės paveikslėlį

Antraštė, tai pirmas dalykas ką Jūsų klientai matys užsukę į tinklapį. Todėl nepatingėkite ir sukurkite išties „mirtinai užkabinančią“ tinklapio antraštę. O tam yra skirtas visas arsenalas priemonių: turimų paveikslėlių įkėlimas iš kompiuterio, parinkimas paveikslėlių pagal tematiką iš internetinio katalogo Pixabay, koregavimas pasirinkto paveikslėlio, spalvų gamos ir šrifto keitimas, logotipo įkėlimas ir t.t. ir pan… Eksperimentuokite, Bandykite ir Jums tikrai pavyks!

 1. Įkelkite savo Nuotraukas

Dabar ne ką mažiau svarbi dalis nei Antraštė – Jūsų darbų nuotraukų įkėlimas į Foto Galeriją. Tai padaryti lengva:

1.Sukurkite Foto galeriją pavadindami ją.

2.Pasirinkite kokia foto galerija Jums labiausiai patinka (kaip bus pateikiamos nuotraukos).

3.Kelkite Nuotraukas..

4.ir Viskas…

 1. Įtraukite aprašą apie Save ir Paslaugas

Kad kuriamas tinklapis neatrodytų monotoniškas ir standartiškas – galite įtraukti naujus papildomus meniu punktus arba keisti esamus pagal savo poreikius ir nuožiūrą. VIPhost tinklapių kūrimo įrankyje standartiškai yra pateikiami tokie pagrindiniai koreguojami turinio elementai:

-Antraštė (Viršutinė tinklapio dalis)

-Pagrindinis (Startinis puslapis)

-Apie (koreguojamas turinio blokas)

-Kontaktai (Kontaktinė forma su galimybe įterpti žemėlapio fragmentą)

-Paraštė (apatinė tinklapio dalis)

Pasirinkite koreguojamą elementą ir iškart koreguokite pagal save kisdami informacijos išdėstymą įterpdami jau paruoštus turinio blokus arba praplėsdami funkcionalumą – įtraukdami paruoštus naudoti Modulius. Moduliai – tai praplečiantys Jūsų tinklapio funkcionalumą paruošti naudoti funkciniai elementai, pvz: Įvykių kalendorius, Tinklaraštis, Formų generatorius ir t.t. ir pan.

 1. Įtraukite Kainoraštį

Norite supažindinti potencialius klientus su Jūsų paslaugų kainomis? Paprasta ir Greita.

Raskite vietą, kur norite tai pateikti. Galite sukurti atskirą meniu punktą arba įterpti informaciją esamame puslapyje. Pasirinkite Modulį Kainoraštis/Meniu ir jame išvardinkite paslaugas, jų aprašymus su kainomis. Galite įterpti ir paveikslėlius bei iliustracijas.

Tikriausiai jau pastebėjote, kad VIPhost kūrimo įrankyje yra daug dizaino nuostatų ir išdėstymų. Pabandykite jas, kad galėtumėte nuspręsti, kas labiausiai tinka Jūsų atveju.

 1. Užpildykite Kontaktus

Jei norite sulaukti klientų iš tinklapio – būtina tvarkingai ir teisingai užpildyti kontaktinius duomenis. Kokie galimi variantai?

-Kontaktinė užklausos forma (klientas gali parašyti savo užklausą tinklapyje užpildęs formą ir atsiųsti el. paštu)

-Papildomi kontaktai (Vardai, Pavardės, Pareigos, … Telefono numeriai, Elektroniniai paštai ir t.t. ir pan.)

Be šių standartinių variantų galite įterpti žemėlapio fragmentą pasirinkę atitinkamą modulį ir jame nurodę adresą.

 1. Atlikite paskutinius „dailinimus“

Įtraukite nuorodas į Jūsų socialinius tinklus – Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest ir YouTube, kad lankytojai be problemų galėtų tapti Jūsų draugais, gerbėjais ir sekėjaiJ

Be aukščiau minėtos privalomos (minimalios) informacijos pateikimo, pasvarstykite apie įvairesnės informacijos pateikimą lankytojams – informacinius straipsnius, aprašus, video prezentacijas, atsisiunčiamas brošiūras ir t.t. ir pan.

Tik žinoma, neperlenkite su informacijos kiekiu. Pagrindinė taisyklė šiame informacijos pertekliaus amžiuje – kokybė atsveria kiekybę.