buhalterinis serveris

Viphost.lt+Google=Buhalterinių duomenų saugumas

buhalterinis serverisDažnas buhalteris ar ar buhalterinės įmonės vadovas pagalvoja apie tai, kad kaip būtų gerai, kad nereikėtų papildomai rūpintis buhalterinių duomenų kopijavimu ir saugojimu. Kad duomenys būtų visuomet pasiekiami ir saugūs…

Kad šis siekis taptų realybe –  Viphost.lt buhalterinio serverio nuomoje yra įtraukta paslauga – Automatinis duomenų kopijavimas į Google paskyrą.

Kaip tai veikia ir kuo šį paslauga gali būti Jums naudinga?

Dauguma žmonių naudojasi Google paštu. Tai patogu, pigu arba nemokama, patikima ir pan. Viena iš Google paslaugų yra Google drive. Naudojantis šia paslauga galima talpinti failus, juos bendrinti ir kitaip manipuliuoti, kaip USB raktas, tik, kad internete patogiai bei lengvai pasiekiamas.

Pritaikydami sukauptą patirtį ir Google drive funkcionalumą, pateikėme Jums naują paslaugą – Automatinis buhalterinių duomenų saugojimas Google paskyroje.

Kaip tai veikia ir kas gali naudoti?

Paslauga pritaikyta buhalterinėms programoms, kurios veikia MS SQL duomenų bazių pagrindu, pvz: Rivilė. Automatiškai duomenų bazių archyvai iš Viphost.lt serverių yra siunčiami į Jūsų asmeninę Google paskyrą. Jums tereikia…, hm… Jums nieko nereikia…, kadangi tokiu būdu:

  1. duomenys yra saugomi trijose skirtingose vietose – darbinės aplinkos serveryje, atsarginių kopijų serveryje ir Google paskyroje;
  2. duomenis galite paimti bet kada. Tiesiog prisijungiate prie darbinės aplinkos serverio ir nusikopijuojate paskutinių 7 dienų buhalterinės programos duomenų archyvus arba prie Google paskyros ir nusikopijuojate paskutinių 30 dienų duomenų archyvus;
  3. išvengiate rutininio duomenų kopijavimo ir saugojimo darbo;
  4. miegate ramiai, nes duomenys yra saugūs.

Dagiau nereikės Jums USB raktų, CD ar DVD laikmenų ar išorinių USB diskų… vietoje jų naudokite Viphost.lt buhalterinio serverio atsarginio kopijavimo į Google paskyrą paslaugą.