Kontaktai

Kontaktai

UAB "Progresyvūs sprendimai"

Ateities g. 10, Vilnius

Įm. kodas: 125641196

PVM kodas: LT2564119617

Tel.: +370 5 207 7967 I-V 7.30-17.00

El. paštas: info@viphost.lt 24x7

Teikiame paslaugas nuo 2001 metų

Apie mus

Internetinių sprendimų įmonė UAB "PROgresyvūs sprendimai" įkurta 2001 metais. Pagrindinis mūsų įmonės tikslas - teikti klientams internetinius sprendimus naujausių technologijų pagrindu. Duomenų centruose Lietuvoje naudojame HP Proliant serverius prijungtus prie 1Gbps optinio ryšio kanalo, todėl elektroninis paštas, internetinės svetainės bei virtualūs dedikuoti serveriai veikia itin greitai ir patikimai. Kiekvieną dieną yra daromos duomenų atsarginės kopijos, serveriuose veikia ugniasienės, antivirusinės programos, bei nepageidaujamo turinio laiškų filtravimo mechanizmai. Tai mums sudaro prielaidas teikti aukščiausio lygio paslaugoms. Jei Jums reikia kokybės ir patikimumo - mes pasiruošę dirbti Jums. Dėkojame, kad domitės mūsų teikiamomis paslaugomis. Tikimės būti Jums naudingi.

Klientai ir Partneriai

Didžiausias mūsų įmonės turtas yra mūsų Klientai ir Partneriai. Tik jų dėka galime teikti internetines paslaugas pažangiausių technologijų pagrindu, kurios padeda lengviau, patogiau ir saugiau atlikti kasdienines užduotis, taupo laiką ir pinigus.

Veiklos istorija

Metai

Laikas gerinti klientų aptarnavimą

Naujas tinklapis ir nauja klientų aptarnavimo sistema. Niekas nestovi vietoje. Ypatingai informacinių technologijų srityje. Tobulėjant technologijom atsiranda vis naujos galimybės, kurių pagalba paslaugas galime labiau pritaikyti klientų poreikiams, automatizuoti procesus ir taip pagerinti klientų aptarnavimą bei sutrumpinti aptarnavimo trukmę, optimizuoti tarnybinių stočių darbą plečiant paslaugų planų resursus nedidinant kainos.

2015
Metai

Microsoft partnerystė - Nauda klientams

UAB Progresyvūs sprendimai naujasis Microsoft partneris pagal SPLA licencijavimo programą. Kadangi nemaža dalis klientų reguliariai teiravosi apie galimybę nuomotis kartu su serveriu ir Microsoft Windows programinę įrangą, tapome oficialiais Microsoft partneriais. Dabar galime pasiūlyti visą eilę paslaugų ir sprendimų Microsoft programinės įrangos pagrindu. Tikime, kad šios partnerystės naudą pajus kiekvienas klientas, kuris planuoja naudotis ar jau naudojasi pažangiomis debesų kompiuterijos technologijomis ir nuotolinio darbo privalumais.

2014
Metai

SSL sertifikatai ne tik elektroninėms parduotuvėms

Elektroninės parduotuvės dygsta kaip grybai po lietaus ir dar sparčiau. Gera elektroninė parduotuvė ne tik ta, kuri siūlo geriausią kainą ir plačiausią asortimentą, bet ir besirūpinanti klientų įvedamos informacijos saugumu. Ar apie tai pagalvojote? Dar ne? Tuomet nedelskite ir imkitės priemonių. Pasirūpinkite savo ir savo klientų saugumu įsigydami SSL sertifikatą.

Sužinoti daugiau 2013
Metai

Elektroninis paštas - daugiau galios

Elektroninis paštas - Sparčiau, Daugiau, Mobiliau. Elektroninis paštas neatsiejama komunikavimo priemonė šiuolaikiniame pasaulyje. Didėjant poreikiam, keičiasi ir elektroninis paštas. Jau nebeužtenka kompiuteryje turėti pašto programėlę ir spaudinėti vienintelį Siųsti/Gauti mygtuką. Šiuolaikinis elektorninis paštas turi būti kaip šveicariškas kišeninis peiliukas - patogus, kokybiškas ir pritaikytas visiem gyvenimo atvejam: komunikavimas iš bet kurio įrenginio, bet kurioje vietoje, bet kokiu metu, bendro naudojimo kalendoriai ir adresų knygutės, failų talpykla, saugykla, keitykla, automatinis duomenų sinchronizavimas tarp įvairių įrenginių. Ir dar visa eilė įrankių padėsiančių kasdieninėje veikloje.

Sužinoti daugiau 2012
Metai

SYBASE iAnywhere duomenų bazių valdymo sprendimas

Specializuotas sprendimas Sybase iAnywhere duomenų bazių naudotojam ir administratoriam. Sudėtingi dalykai lengvai. Toks uždavinys buvo iškeltas kuriant Sybase iAnywhere duomenų bazių serverio ir valdymo sprendimą. Valdyti duomenų bazes yra gana sudėtinga ir reikalauja specialių žinių, todėl buhalterinės įmonės, kurių programos naudoja Sybase duomenų bazes, patiria papildomų išlaidų ir nepatogumų susijusių su minėtų duomenų bazių administravimu. Kad šią problemą išspręsti siūlome klientams Sybase duomenų bazių serverio paslaugą. Paslauga sudaryta iš dviejų dalių: duomenų bazių serverio ir administravimo programos. Naudojant paslaugą galite: pasiekti maksimalią duomenų bazių greitaveiką, apsaugoti duomenis nuo praradimo, ir, kas svarbiausia, be specialių žinių ir profesionalų pagalbos administruoti (kurti, naikinti, stabdyti, kopijuoti, ...) duomenų bazes.

Sužinoti daugiau 2011
Metai

Klientų gausėjimas didina atsakingumą

Įmonės perregistravimas. Statuso keitimas. Didėjant klientų skaičiui, didėja ir atsakomybė. Naujas įmonės etapas būtinas tenkinti didėjančius klientų lūkesčius ir poreikius, todėl keičiamas įmonės juridinis statusas - iš individualios įmonės peregistruojama į uždarąją akcinę bendrovę. Sutikite UAB PROgresyvūs sprendimai!

2010
Metai

Atkirtis virusam

Internetinis saugumas - prioritetas Nr.1. Spyware, Malware, Virus, Keygen, Sniffer, Trojan, ... susipažinkite su interneto, o galbūt jau ir Jūsų asmeninio kompiuterio gyventojais. Praėjo laikai, kai virusai plisdavo išorinėmis laikmenomis ir užtekdavo praskenuoti keliamus į kompiuterį failus ir bylas. Šiandien pagrindinis žalingo kodo šaltinis - internetas. Todėl be antivirusinės programos nei iš vietos. Rūpinamės klientų saugumu, todėl siūlome antivirusinę apsaugą itin geromis sąlygomis.

Sužinoti daugiau 2009
Metai

VPS ir VDS

Virtualūs privatūs ir Virtualūs dedikuoti resursai. Internetinė rinka įsibėgėja. Resursų paklausa auga. Stengiamės, kad ir mes neatsiliktumėme. Parengiame infrastruktūrą, įdiegiame virtualizacinę platformą. Startuojame su Virtualių privačių serverių nuoma. Fizinių dedikuotų resursų klausimas lieka atviras ir įrašomas į "to do list". Pradedam naujus metus su nauja paslauga: Virtualių privačių serverių nuoma.

Sužinoti daugiau 2008
KLIENTŲ APTARNAVIMAS +370 5 207 7967 I-V 7.30-17.00 KONSULTANTAS I-V 7.30-17.00 info@viphost.lt 7x24
Socialinės nuorodos
Facebook
Twitter
Tinklaraštis

Kontaktai
UAB "Progresyvūs sprendimai"
Įmonės kodas: 125641196
PVM kodas: LT2564119617
Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos Asmens duomenų valdytojo kodas: P4546
Tel.: +370 5 207 7967
El. paštas: info@viphost.lt
Teikiame paslaugas nuo 2001 metų
Sužinokite daugiau apie VIPhost