Duomenų saugumas

Serveryje esančių duomenų saugumas

Kad užtikrinti Jūsų duomenų saugumą esame įdiegę visą eilę techninių, programinių bei organizacinių priemonių. Šios priemonės ne tik atitinka šiandienai keliamus griežtus saugumo reikalavimus, bet ir suteikia galimybę, be kvalifikuotos specialisto pagalbos, pačiam užsakovui administruoti serverio naudotojus.

Jūsų duomenų saugumas - mūsų įmonės prioritetas Nr.1

VPN apsauga ir Asmeniniai sertifikatai

Kiekviename naudotojo kompiuteryje yra įdiegiama VPN ryšiui su serveriu užmegzti programa bei asmeniniai sertifikatai. Tik turint galiojančius asmeninius sertifikatus yra leidžiama užmegzti ryšį su serveriu.

Per centralizuotą paslaugų valdymo panelę yra registruojami nauji ir naikinami esami naudotojai.

Apsaugos priemonė diegiama klientui pageidavus.

SSL sertifikatas

Paslaugą teikiant per Interneto naršyklę ar Nuotolinį darbastalį (ang. Remote desktop), prisijungimo adresas yra apsaugotas SSL sertifikatu . Tai apsaugos priemonė, kurios pagalba yra šifruojamas visas informacijos srautas tarp Jūsų kompiuterio ir serverio.

Analogiška saugumo priemonė yra naudojama prisijungiant prie elektroninių mokėjimų bankuose, VMI, Sodroje ir kitų institucijų elektroninėse sistemose, kur svarbu užtikrinti kliento duomenų saugumą.

SSL sertifikato paslauga teikiama klientui pageidaujant.

Serverio ugniasienė

Kitas saugumo barjeras ryšio užmezgimui - Serverio ugniasienė .

Mūsų tarnybinėse stotyse yra naudojamos NAT tipo (angl.: Network Address Translation) ugniasienės.

Šių ugniasienių pagrindinė funkcija paslėpti tikrąjį serverio adresą ir taip užkirsti kelią nesankcionuotoms prieigoms prie serverio ir tuo pačiu prie Jūsų duomenų.

Vardas ir Slaptažodis

Paskutinis tapatumo nustatymo žingsnis prieš prisijungiant prie serverio yra Naudotojo vardas ir Slaptažodis . Tik įvedus asmeninius prisijungimo duomenis, naudotojas patenka į serverio darbinę aplinką, kurioje gali dirbti su programomis ir pasiekti reikiamus duomenis.

Slaptažodžiai generuojami atsitiktine tvarka. Slaptažodžio stiprumas: 218340105584896 (tiek variantų slaptažodžių reikėtų patikrinti, kad atspėti tikrąjį). Ir tik tuo atveju jei žinomas Naudotojo vardas.

Atsarginės duomenų kopijos

Tris kartus per savaitę yra daromos Jūsų serveryje esančių duomenų atsarginės kopijos . Kopijų archyvai yra saugomi septynias dienas atskirame duomenų centre. Klientui pageidavus galima atstatyti betkurios dienos kopiją.

Taip pat yra galimybė pačiam daryti atsargines duomenų kopijas standartinėmis, naudojamos programinės įrangos, priemonėmis.

Sertifikuoti duomenų centrai

Duomenų centrai sertifikuoti ISO/IEC 27001 standartu. Tai informacijos saugumo valdymo standartas priimtas Tarptautinės standartizacijos organizacijos ISO. Šio standarto naudojimas užtikrina informacijos:

- Konfidencialumą (informacija gali naudotis tik įgalioti asmenys);

- Vientisumą (nepriklausomai nuo atliekamų veiksmų su informacija, ji privalo išlikti tokia, kokia pateikta informacijos savininko);

- Pasiekiamumą (užtikrinti galimybę dirbti su informacija tada kada reikia ir tiek kiek reikia).

KLIENTŲ APTARNAVIMAS +370 689 844 31+370 689 844 31 I-V 7.30-17.00 KONSULTANTAS I-V 7.30-17.00 info@viphost.lt 7x24
Socialinės nuorodos

Facebook
Twitter

Padedame augti

manofailai.lt nemokama failų talpykla
zetclient.com nemokamas kompiuteris internete
Kontaktai

UAB "Progresyvūs sprendimai"
Įmonės kodas: 125641196
PVM kodas: LT2564119617
Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos Asmens duomenų valdytojo kodas: P4546
Tel.: +370 689 844 31+370 689 844 31
El. paštas: info@viphost.lt
Teikiame paslaugas nuo 2001 metų

Sužinokite daugiau apie VIPhost