Serveris buhalterijai

Darbo vieta prisitaikanti prie Jūsų poreikių

Lankstus darbo grafikas

Atsarginis kopijavimas


Atsisiųsti paslaugos aprašymą →

Geriausias būdas dirbti buhalterine programa

Tai specializuotas sprendimas skirtas įmonėms ir asmenims betarpiškai dirbantiems su viena arba keletu buhalterinių programų. Šio sprendimo pagalba galėsite dirbti su savo programomis iš betkurios vietos (darbe, namie, kelionėje, ...), tereikia tik kompiuterio su interneto prieiga. Turėsite galimybę suteikti prieigą bendradarbiams, klientams, partneriams pirminės informacijos suvedimui, sąskaitų rašymui, sandėlio vedimo ar pan. Apsaugosite buhalterinius duomenis nuo praradimo kompiuterio gedimo ar vagystės atvejais, bei užkirsite kelią nesankcionuotoms prieigoms. Taip pat užtikrinsite nenutrūkstamą, patikimą ir maksimaliai našų buhalterinės programos darbą...

Kyla klausimų? Skambinkite konsultantui: +370 5 207 7967

Buhalterinio serverio užsakymas

Pasirinkite užsakomų darbo vietų skaičių

Darbo vietos kaina 9,28€/mėn be PVM.

Į kainą įskaičiuota Windows licencijos, Priežiūros paslauga, Atsarginės kopijos, Programos perkėlimas į serverį, Antivirusinė serverio apsauga.

Ar Jūsų buhalterinė programa gali veikti serveryje? Klauskite konsultanto: +370 5 207 7967


Užsakyti →

Pritaikyta darbui su buhalterinėmis programomis

Rivilė, Finvalda, Centas, Pragma, Agnum, ELit, Stekas, DB Apskaita, PauLita, Debetas, Optimum, Euroskaita, Navision, Prorūna, Roda, Konto, Edrana, Saikas, Būtenta, Skaita, Tėja, FormaPak, Nano, Viola, BC Plius, Finas, AMB Apskaita, QuickBooks, Books by HansaWorld, ... ir daugeliu kitų.

Klientai besinaudojantys buhalterinio serverio paslauga

Dirbkite patogiau

Gyvename mobiliame pasaulyje. Todėl yra poreikis dirbti su buhalterinėmis programomis ar pasiekti reikiamus duomenis iš tos vietos, kur šiuo metu esame ir tada, kai mums patogu ir reikalinga.

Akivaizdu, kad nėra patogu ir nevisuomet yra galimybė su savimi turėti buhalterinį kompiuterį ar įdiegti buhalterinę programą į kiekvieną kompiuterį prie kurio tik tenka prisėsti ar kilnoti ir siuntinėti duomenis (duomenų bazes).

Todėl atsiranda būtinybė buhalterinius duomenis laikyti tokioje vietoje ir taip, kad jie būtų pasiekiami iš betkurio kompiuterio prijungto prie interneto 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Užsakę VIPhost buhalterinio serverio paslaugą turėsite neribotą prieigą prie buhalterinių duomenų iš betkurio kompiuterio prijungto prie interneto betkuriuo paros metu kur bebūtumėte.

Sužinokte daugiau ...

Dirbkite greičiau ir našiau

Lietuvoje interneto ryšys yra vienas iš sparčiausių visame pasaulyje, todėl tai sudaro puikias galimybes išnaudoti visus šiandieninių internetinių technologijų teikiamus privalumus. Buhalterinio serverio paslauga puikiai veikia kaip su kabeliniu internetu, taip ir su mobiliu ar bevieliu.

Darbui serveryje galite naudotis įvairiais įrenginiais su įvairiomis operacinėmis sistemomis (Windows, Linux, Mac). Jūsų darbo vietai (kompiuteriui) nėra jokių specialių reikalavimų, kadangi visos reikiamos programos veikia didelio našumo serveriuose duomenų centre, o Jūsų kompiuteris naudojamas tik ryšiui palaikyti, vaizdo ir komandų perdavimui.

Jūsų naudojamo kompiuterio techniniai parametrai nebeturi jokios įtakos programų serveryje veikimo spartai. Todėl sėkmingai naudotis buhalterinio serverio paslauga galite kaip ir su nauju kompiuteriu, taip ir su techniškai ir programiškai atgyvenusiu.

Apsaugokite buhalterinius duomenis

Kad užtikrinti Jūsų buhalterinių duomenų saugumą, esame įdiegę visą eilę techninių, programinių bei organizacinių priemonių.

Serverio ugniasienė. Serveriuose naudojamos NAT tipo  (angl.: Network Address Translation) ugniasienės. Ugniasienės pagrindinė funkcija paslėpti tikrąjį serverio adresą ir taip užkirsti kelią nesankcionuotoms prieigoms prie serverio.

Naudotojų registracija. Prieš prisijungiant prie serverio tikrinamas tapatumas įvedant Naudotojo vardą ir Slaptažodį. Tik įvedus asmeninius prisijungimo duomenis, naudotojui suteikiama prieiga prie buhalterinių duomenų.

Atsarginės kopijos. Pagal nustatytą grafiką yra daromos buhalterinių duomenų atsarginės kopijos. Klientui pageidavus galima atstatyti reikiamą duomenų kopiją.

Antivirusinė apsauga. Serveriuose įdiegta komercinė antivirusinės programa, kuri realiu laiku tikrina failus dėl virusų grėsmių.

Palengvinkite darbus ir užduotis

Buhalterinio serverio paslauga, tai ne tik geresnis būdas dirbti su buhalterine programa, bet ir visas kompleksas programinių ir organizacinių sprendimų palengvinančių ir paspartinančių kasdieninių užduočių atlikimą:

  • paruoštos pildomos darbui serveryje programos - archyvatorius, PDF konverteris ir skaityklė, ABBYY eFormFiller, Libre Office biuro programų paketas;
  • automatinis spausdinimo įrenginių nukreipimas spausdinimui iš serverio;
  • automatinis vietinių laikmenų nukreipimas informacijos perkėlimui iš serverio ir į serverį;
  • MS Office 2013 standard (Word, Excel, Powerpoint) už papildomą mokestį;
  • automatinis atsarginis kopijavimas;
  • ....

Darbui naudokite bet kokį įrenginį

Naudojant buhalterinį serverį galite dirbti su Jūsų Buhalterine programa su bet kokiu įrenginiu ... asmeniniu kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar televizoriumi:

  • iOS planšetiniai, asmeniniai kompiuteriai ir telefonai;
  • Android planšetiniai kompiuteriai ir telefonai;
  • Linux asmeniniai kompiuteriai ir telefonai;
  • Microsoft planšetiniai, asmeniniai kompiuteriai ir telefonai.

Atsisakykite kasdieninės rutinos

Kiekvienam buhalteriui duomenų saugumas yra prioritetas Nr.1. Bet kasdieninis rankinis duomenų kopijų darymas yra daug laiko reikalaujantis užsiėmimas. Kad palengvinti kasdieninę darbų ir pareigų naštą, sūlome automatizuotą atsarginių duomenų kopijų paslaugą į Jūsų Google paskyrą.

Taupo laiką. Kopijos daromos automatiškai ir nereikalauja Jūsų įsikišimo.

Paprasta naudoti. Tam tereikia turėti tik Google paskyrą (Google el. paštą).

Visada po ranka. Kopijos saugomos kartu su Jūsų el. paštu.

Saugu. Duomenų saugumas užtikrinamas Google Drive įrankių pagalba.

Pažangu ir Efektyvu. Atstoja naudojamas išorines laikmenas (USB raktai, diskai, ir t.t.).

Kuo skiriasi Buhalterinis serveris nuo Windows serverio paslaugos?

​Savybė Buhalterinis serveris Windows serveris
​Resursai (CPU, RAM, HDD) ​Neriboti ​Fiksuoti plano ribose
​Terminalinis prisijungimas (RDP) Įskaičiuota į kainą​ Suteikiama ​Administravimo paskyra. Papildomi prisijungimai apmokestinami
​Buhalterinės programos perkėlimas Įskaičiuota į kainą​ Klientas atlieka savarankiškai​
​Spausdinimo įrenginių diegimas serveryje Įskaičiuota​ į kainą ​Klientas atlieka savarankiškai
​Komercinė antivirusinė apsauga Įskaičiuota​ į kainą ​Klientas rūpinasi savarankiškai
​Pagalba Nuotolinis prisijungimas ​Standartiniai komunikavimo būdai - telefonu, el. paštu
​Duomenų atstatymas Įskaičiuota į kainą ​Apmokestinama papildomai
​Kasos aparatų palaikymas Nėra ​Yra
​Automatinis duomenų kopijų saugojimas Goole Yra ​Nėra

Ar darbas serveryje skiriasi nuo įprasto kompiuteryje?

Buhalterinio serverio nuomos paslauga naudotis lengva ir paprasta. Nereikia nei papildomų žinių nei įgūdžių. Darbo aplinka yra tokia pati kaip ir Jūsų kompiuteryje. Todėl nereikia kažko papildomai mokytis ar keisti darbo įpročius.

Ar galėsiu spausdinti? Kaip dėl duomenų išsaugojimo, eksportavimo?

Prisijungus prie buhalterinio serverio, visi Jūsų spausdinimo įrenginiai prijungti prie kompiuterio, tampa automatiškai paruošti spausdinimui iš serverio.

Taip pat yra sukuriama sąsaja tarp serverio ir Jūsų kompiuterio duomenų kopijavimui iš serverio į kompiuterį ir atgal.

Serveryje, be Jūsų naudojamos buhalterinės programos, galite naudotis visa eile ir kitų paruoštų naudoti programų: PDF Printer, PDF Reader, ZIP, RAR, Libre Office, ABBYY eFormFiller. Už papildomą mokestį yra suteikiamas MS Office (Word, Excel, Powerpoint) programų paketas.

O kas perkels programą iš kompiuterio į serverį?

Buhalterinės programos ir duomenų perkėlimą atlieka mūsų specialistai nemokamai suderinus perkėlimą su Jumis ir, jei reikia, su buhalterinės programos tiekėju.

Užsakiau buhalterinį serverį. Kas toliau?

Darbo su buhalterine programa perėjimas nuo asmeninio kompiuterio prie serverio yra greitas ir sklandus, kadangi visus reikiamus veiksmus atlieka mūsų įmonės specialistai (jei yra poreikis ir Jūsų naudojamos buhalterinės programos tiekėjas).

​DARBAS KOMPIUTERYJE

​PASLAUGOS UŽSAKYMAS

​→

DUOMENŲ PERKĖLIMAS

​→

DARBAS SERVERYJE​

Vidutiniškai perėjimas užtrunka iki 8 darbo valandų (nuo paslaugos užsakymo iki darbo serveryje).

Ar mano buhalterinė programa veiks serveryje?

Taip. Jei ji veikia pas Jus kompiuteryje, tuomet veiks ir serveryje. Vienintelis dalykas, kurį reikalinga įvertinti - kiek ir kokių resursų reikia sklandžiam programos veikimui. Jei Jūsų programos veikimui reikalingi skirtieji (dedikuoti) resursai, tuomet Jums reikalinga Windows serverio nuomos paslauga.

Ar mano kompiuteris tam tinkamas?

Taip. Darbui serveryje tinkamas bet koks kompiuteris su bet kokia operacine sistema.

Nesate tikri paslaugos tinkamumu?

Peržiūrėkite buhalterinio serverio video pristatymą

Buhalterinio serverio video demonstracija →

Nerandate kas reikalinga? Galbūt Jus sudomins...

Windows serveris


Dedikuoti serveriai su MS Windows programine įranga

Kainos nuo 5,99 €/mėnesį


Sužinoti daugiau →

Pašto serveris


Paruošti naudoti dedikuoti elektroninio pašto serveriai

Kainos nuo 13,03 €/mėn


Sužinoti daugiau →

Sybase duom. bazių serveris


Sybase iAnywhere duomenų bazių serveriai

Kainos nuo 23,17 €/mėn


Sužinoti daugiau →

Pagalba telefonu

+370 5 207 79 67

Konsultanto pagalba

I-V 7.30-17.00

Pagalba el. paštu

info@viphost.lt
Socialinės nuorodos
Facebook
Twitter
Tinklaraštis

Rekvizitai
UAB "Progresyvūs sprendimai"
Įmonės kodas: 125641196
PVM kodas: LT2564119617
Asmens duomenų valdytojo kodas: P4546