Virtualūs dedikuoti serveriai su SSD diskais

Garantuoti resursai

Greitas resursų išplėtimas

 2 dienų atsarginės kopijos


Atsisiųsti paslaugos aprašymą →

 RAID10 diskų sistema

 Bet kokia operacinė sistema

KVM virtualizacija

Dabar visiems serveriams spartesni procesoriai - 3GHz už tą pačią kainą!

Virtualių dedikuotų serverių nuoma

Serveriai skirti:

- didelį lankytojų skaičių sulaukiančių tinklapių talpinimui (elektroninės parduotuvės, informaciniai portalai ir pan.);

- kai Jūsų poreikius riboja bendro naudojimo serveris;

- daug resursų reikalaujantiems internetiniams sprendimams;

- kai nebeužtenka bendrojo naudojimo serverio teikiamų galimybių;

- naudojantiems nestandartinę ar specifinę programinę įrangą;

- užtikrinti itin patikimą ir stabilų sistemos veikimą;

Reikia pagalbos? Skambinkite konsultantui: +370 5 207 7967

Pasirinkite virtualų dedikuotą serverį

Įdiegti OS:


Planas Procesorius (Ghz) Atmintis (Mb) Vieta (Gb) Kaina (€/mėn) Pasirinkite
​vipC ​3 ​1024 ​20 2,99
​vipD ​6 ​2048 ​40 5,99
​vipE ​6 ​3072 ​60 7,99
​vipF ​6 ​4096 ​80 13,03
​vipG ​9 ​5120 ​100 15,93
​vipH ​9 ​6144 ​120 18,83
​vipK ​12 ​8192 ​140 21,72
​vipL ​12 ​10240 ​160 24,62
Užsakyti →
Kainos nurodytos be PVM (21%).
Kainoje įskaičiuota: 100Mbps neribotas tinklo srautas, 1 IP adresas, įdiegta Linux operacinė sistema, SSD diskai (>2000 IOPS), Inode skaičius neribotas, 2 dienų atsarginės kopijos, root teisės. Nerandate tinkamo serverio? Susisiekite! Maksimalios serverių konfiguracijos: 18GHz, 64Gb RAM, 500Gb SSD.
Reikia daugiau? Rinkitės dedikuotą fizinį serverį →

Klientai besinaudojantys virtualaus dedikuoto serverio nuoma

Kuo virtualus dedikuotas serveris Jums naudingas

Garantuoti resursai

CPU, RAM skiriami individualiai, todėl Jūsų internetiniai projektai gaus stabilų ir pastovų resursų kiekį.

Pagalba

Pagalba "gyvai" iš svetainės, elektroniniu paštu ir telefonu.

Atsarginės kopijos

Daromos dviejų savaitės dienų atsarginės kopijos be papildomo mokesčio.

Greitas resursų išplėtimas

Prireikus papildomi serveriniai resursai (CPU, RAM, HDD) pridedami 1 darbo valandos bėgyje.

Techninis aptarnavimas

Jums nereikia rūpintis serverio technine būkle ir priežiūra. Tai atlieka mūsų specialistai.

KVM virtualizacija

Naudojame ang. "kernel virtual machine" virtualizacinę platformą.

Kam naudojamas virtualus dedikuotas serveris?

Virtualus serveris skirtas internetinių tinklapių ar kitų projektų talpinimui (elektroninės parduotuvės, elektroninis paštas, failų saugykla/talpykla, web portalai, wiki, Ekstranetas, CRM ir pan.). Skirtingai nuo bendro naudojimo serverio paslaugų, virtualiame serveryje aparatiniai (Procesorius, Operatyvinė atmintis, ...) ir programiniai resursai skiriami išimtinai Jūsų reikmėms. Todėl Jūsų internetinis projektas veikia stabiliai ir patikimai.

Kada reikia virtualaus dedikuoto serverio paslaugos?

Jei "išaugote" iš bendro naudojimo serverio teikiamų resursų ar reikalinga daugiau valdymo galimybių ar lankstesnio pritaikymo prie specifinių poreikių, tuomet kitas logiškas pasirinkimas yra virtualus serveris. Virtualiame serveryje turėsite laisvę konfiguruoti Apache ir PHP, diegti SSL serifikatus ar bet kokią Jums reikalingą programinę įrangą.

Kuo geresni Jūsų serveriai, lyginant su kitais tiekėjais?

1. Klientams siūlome virtualius serverius veikiančius KVM virtualizacijos pagrindu - tai geresnė virtualizacinė platforma lyginant su OpenVZ ar kitomis. Kuo skiriasi šios virtualizacinės platformos ir kas labiausiai išlošia naudojant vieną ar kitą galite paskaityti mūsų tinklaraštyje.

2. Serveriuose naudojame RAID10 diskų masyvus - tai geriausias dubliavimo ir spartos atžvilgiu diskų posistemės sprendimas. Kuo jis gersnis lyginant su RAID5 ar RAID6 diskų sistemomis galite plačiau susipažinti mūsų tinklaraštyje.

3. Neribojame dirbtinai serverio diksų posistemės spartą - IOPS (ang. Input Output Operations, liet. įrašymo Skaitymo Greitis).

Su kokia programine įranga galiu išsinuomoti serverį?

Naudojamą programinę įtangą apsprendžia Jūsų poreikiai. Jei virtualus serveris bus naudojamas tinklapių talpinimui, tuomet bus įdiegta Jums specialiai reikalinga ir programinė įranga bei valdymo panelė.

Jei nerandate užsakymo metu reikiamos programinės įrangos, - tiesio nurodykite ją užsakymo metu Mūsų specialistai pasirūpins, kad Jūsų poreikiai būtų patenkinti.

Ką reikia žinoti renkantis virtualų dedikuotą serverį

Įmonės, kurios visus ar dalį verslo procesų vykdo internetinėje erdvėje, laikui bėgant, išauga iš bendro naudojimo hostingo. Bendro naudojimo hostingui suteikiamų aparatinių resursų nebeužtenka didėjantiems informaciniams srautams apdoroti. Todėl internetinėje erdvėje vykdomi verslo procesai sulėtėja arba išvis sustoja. Kaip pavyzdį galima panagrinėti internetinę parduotuvę. Išaugęs internetinės svetainės lankytojų skaičius, pardavimų augimas, tai yra signalai rodantys apie, tai, kad atėjo laikas svarstyti apie virtualaus privataus serverio nuomą (taip pat dar vadinama „Skirtąja Priegloba“). Perkėlus internetinę parduotuvę į virtualų privatų serverį Jūs užbėgsite įvykiams (lėtas svetainės veikimas, trūkinėjantis ryšys, ...), galintiems turėti neigiamos įtakos Jūsų verslui, už akių.

Įmonės, kurios jau naudojasi bendro naudojimo hostingu (angl. „Shared Hosting“) arba virtualiu privačiu serveriu (angl. „Virtual Private Server“, trumpinys „VPS“) greičiausiai yra girdėję dar sąvoką „Virtualaus Dedikuoto serverio nuoma" (angl. „Dedicated Server Hosting", trumpinys „VDS“), bet nevisiškai aišku kas slypi už šių sąvokų ir kuris variantas yra Jums tinkamiausias. Priimant sprendimą apie persikėlimą reikalinga tiksliai žinoti ką renkatės ir rūpestingai atsižvelgti į siūlomų variantų privalumus ir trūkumus.

Virtualus dedikuotas serveris arba kitaip vadinamas Virtualus privatus serveris - tai toks serverio tipas, kai fizinis serveris "padalinamas" į kelis virtualius serverius. Kiekvienam virtualiam serveriui priskiriama (rezervuojama) dalis fizinio serverio resursų: atminties, diskinės talpos, procesoriaus laiko ir pan. Kiekvienas virtualus privatus serveris gali dirbti nepriklausomai nuo kitų tame pačiame fiziniame serveryje esančių virtualių serverių: vykdyti skirtingas operacines sistemas, teikti skirtingas paslaugas (angl. services) ir pan. Virtualių privačių serverių paslauga nuo bendro naudojimo hostingo skiriasi daugiausiai tuo, jog pastaruoju atveju viename serveryje tuos pačius resursus naudoja šimtai skirtingų tinklalapių ir vienam jų netikėtai sulaukus didelio vartotojų antplūdžio yra stipriai paveikiamas kitų tinklalapių pasiekiamumas. Tuo tarpu atskirti ir rezervuoti procesoriaus, disko ir atminties resursai virtualiuose privačiuose serveriuose leidžia išvengti panašių atvejų. Galimybė kurti virtualius privačius serverius atsirado sukūrus virtualizacijos technologiją.

Nerandate kas reikalinga? Galbūt Jus sudomins...

Buhalterinis serveris


Serveris dirbantiems buhalterinėmis programomis

Kainos nuo 7,53 €/mėnesį


Sužinoti daugiau →

Pašto serveris


Paruoštas darbui dedikuotas elektroninio pašto serveris

Kainos nuo 13,03 €/mėnesį


Sužinoti daugiau →

Windows serveris


Serverių nuoma su Microsoft Windows programine įranga

Kainos nuo 5,99 €/mėnesį


Sužinoti daugiau →

Pagalba telefonu

+370 5 207 79 67

Konsultanto pagalba

I-V 7.30-17.00

Pagalba el. paštu

info@viphost.lt
Socialinės nuorodos
Facebook
Twitter
Tinklaraštis

Rekvizitai
UAB "Progresyvūs sprendimai"
Įmonės kodas: 125641196
PVM kodas: LT2564119617
Asmens duomenų valdytojo kodas: P4546