Nuotolinės darbo vietos

Darbo vieta prisitaikanti prie Jūsų gyvenimo ritmo

Darbas iš namų, kelionėje, ...

Spartus programų veikimas

Duomenų apsauga

Aptarnavimas ir Priežiūra

Sujungimas su esamomis sistemomis ir programomis

Nuotolinės darbo vietos

Virtualus darbastalis (virtualus darbalaukis, virtuali darbo vieta, nuotolinė darbo vieta, nuotolinis darbas, ang.: "remote dektop", "remote computing", "cloud computing"), tai vienas iš pažangiausių darbo kompiuteriu būdas.

Virtualumas pasireiškia tuo, kad kompiuteris, ar bet koks kitas įrenginys (planšetinis kompiuteris, mobilus telefonas, plonasis klientas ang.: "thin client"), naudojamas tik internetiniam ryšiui užmegzti, darbastalio atvaizdavimui ir komandų perdavimui tarp naudotojo ir serverio. Kai, tuo tarpu, duomenų centro serveriuose veikia visos reikalingos programos ir saugomi duomenys.

Reikia pagalbos? Skambinkite konsultantui: +370 5 207 7967


Įmonės naudojančios Nuotolines darbo vietas

Kuo Nuotolinės darbo vietos Jums naudingos

DIRBKITE TEN IR TUOMET, KUR JUMS PATOGU

Naudodamiesi virtualia darbo vieta galite sėkmingai dirbti kaip biure ar ofise, taip ir namie ar išvykoje. Nesitaikykite prie darbo vietos!

Darbo vieta turi taikytis prie Jūsų!

DIRBKITE GREIČIAU IR PATOGIAU SU PAMĖGTAIS ĮRENGINIAIS

Darbui virtualiame darbastalyje tinka bet kokie įrenginiai - kompiuteriai, planšetės, išmanieji telefonai, plonieji klientai. Galite naudoti vieną įrenginį ir asemninėm reikmėm ir darbo reikalam be rizikos ką nors išgadinti ar prarasti duomenis.

NESIUNTINĖKITE INFORMACIJĄ. DALINKITĖS JA.

Virtualiame darbastalyje galite suteikti prieigą prie informacijos, o ne siųsti pačią informaciją el. paštu ar išorinėje laikmenoje. Dalytis (ang. "sharing") informacija yra patogiau, greičiau ir paprasčiau, kadangi informacija yra vienoje patogiai pasiekiamoje vietoje.

SKIRTINGOS PROGRAMOS VIENINGOJE SISTEMOJE

El. paštas, Failų serveris, Dokumentų valdymo sistema, ... skirtingos programos skirtingiems poreikiams. Virtualiame darbastalyje yra galimybė apjungti skirtingas programas ir taip palengvinti ir paspartinti darbą.

NUOTOLINĖS DARBO VIETOS PRITAIKOMOS, KEIČIAMOS, TRANSFORMUOJAMOS PAGAL JŪSŲ ĮMONĖS ŠIANDIENINIUS POREIKIUS IR DYDĮ

Nuotolinės darbo vietos yra Jūsų įmonės informacinės sistemos dalis, todėl funkcionalumas, resursai, prieiga yra pritaikoma prie Jūsų dabartinių poreikių, reikalavimų ir derinama prie jau naudojamų programinių sprendimų. Kadangi sprendimas teikiamas kaip paslauga, todėl lengvai ir greitai yra priderinamas prie kintančių verslo sąlygų - darbuotojų skaičiaus , naudojamų programų ir įrenginių, darbo vietos.

Darbas nutolusiame darbastalyje niekuo nesiskiria nuo įprasto kompiuteryje, todėl naudotis galima iš kart ir be papildomų žinių ar įgūdžių.

Virtualus darbastalis gali vykdyti daug skirtingų, pagal savo paskirtį, funkcijų (darbų) vienu metu (veikti kaip failų serveris, aplinka darbui su bendro naudojimo ar specializuotomis programomis - apskaitos vedimo, sąskaitų išrašymo, sąmatų skaičiavimo, projektavimo ir t.t.). Naudotojai gali naudotis kaip visa sistema, taip ir atskirais jos komponentais. Toks sistemos lankstumas leidžia pradėti naudotis Virtualiu darbastaliu be didelių startinių investicijų ir auginti ar mažinti funkcionalumą ir mastą pagal poreikį.

Nerandate kas reikalinga? Galbūt Jus sudomins...

Buhalterinis serveris


Serveris dirbantiems buhalterinėmis programomis

Kainos nuo 7,53 €/mėnesį


Sužinoti daugiau →

Pašto serveriai


Paruošti naudoti dedikuoti elektroninio pašto serveriai

Kainos nuo 13,03 €/mėnesį


Sužinoti daugiau →

Sybase DB serveriai


Sybase iAnywhere duomenų bazių serveriai

Kainos nuo 23,17 €/mėnesį


Sužinoti daugiau →

KLIENTŲ APTARNAVIMAS +370 5 207 7967 I-V 7.30-17.00 KONSULTANTAS I-V 7.30-17.00 info@viphost.lt 7x24
Socialinės nuorodos

Facebook
Twitter

Padedame augtiKontaktai

UAB "Progresyvūs sprendimai"
Įmonės kodas: 125641196
PVM kodas: LT2564119617
Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos Asmens duomenų valdytojo kodas: P4546
Tel.: +370 5 207 7967
El. paštas: info@viphost.lt
Teikiame paslaugas nuo 2001 metų

Sužinokite daugiau apie VIPhost